ClinicUp Hamilelik Sonrası Paketi

ClinicUp Hamilelik Sonrası Paketi 4 farklı işlemden oluşur. UltraShape yağ yakma, VelaShape sıkılışama, çatlak tedavileri, lenf drenaj ödem atma. Bunun yanında ClinicUp’ın size hazırlayacağı bir diyet programı da hedefinize ulaşmanızı hızlandıracaktır.

Mika Decor ve ClinicUp’dan %25 ve %50 indirim!

Mika Decor ve ClinicUp iş birliği ile Hamilelik Sonrası İncelme Paketi’ne %50, Mika Decor alışverişlerinize %25 indirim.

Aşağıdaki formu doldurun, indirim kuponuzu alın!

Bir çocuk dünyaya getirmek hayatta yaşanacak en mutlu anlardan biridir. Ancak doğum yapmak, sonrasında vücudunuzda istenmeyen etkiler bırakabilir. Mika Decor, Nişantaşı’nın en yeni ve modern kliniklerinden biri olan ClinicUp ile yaptığı iş birliği ile size bu konuda da yardımcı olmak istiyor. Bu sayfanın altındaki formu doladurarak hem Mika Decor’dan alacağınız mobilyalarda %25 indirim hem de ClinicUp’da size özel hazırlanacak Hamilelik Sonrası İncelme Paketi‘nde %50 indirim kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıdaki formu doldurup e-mail’inize gelen kodu kaydetmeniz. Bu indirimi 1 sene içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

CLINICUP HAMİLELİK SONRASI PAKET İÇERİĞİ

ClinicUp Hamilelik Sonrası Paketi 4 farklı işlemden oluşur.

  1. UltraShape (Bölgesel Yağ Yakma)
  2. VelaShape (Sıkılaşma)
  3. Çatlak Tedavileri
  4. Lenf Drenaj (Ödem Atma)

Bunun yanında ClinicUp’ın diyetisyeninin size hazırlayacağı özel bir diyet programı da hedefinize ulaşmanızı hızlandıracaktır. Yukarıda listelenen işlemler standart pakettir. Doktor, konsultasyon sonrasında işlemlerde değişiklik önerebilir.

Ultra Shape Power

 1- UltraShape Power

Ultrashape Power,  Amerikan FDA onaylı bir bölgesel incelme cihazıdır. İncelmek istenen bölgedeki yağ hücrelerini odaklı ultrason yöntemi ile yüksek hızda titreterek parçalama yöntemi ile çalıştığından vücuda hiçbir yan etkisi yoktur. Hedeflenen bölgeye 15 gün ara ile 3 seans uygulanır. Yağ hücrelerini yok ettiği için geçici değil kalıcı bir çözümdür. Alınan sonuçlar kişiden kişiye değişmekle birlikte bel bölgesinde tek seansta 3 cm.’ya kadar incelme olabilir. Velashape ile desteklenirse daha başarılı sonuçlar alınır.

 

VelaShape V3

2- VelaShape V3

Amerikan FDA onlaylı bu sistem kızılötesi ışınlar, radyo frekans, mekanik vakum teknolojilerinitek bir cihazda birleştirerek bir dokuyu 3mm ‘den 15mm’ye kadar ısıtıp gerçek anlamda ütüleme etkisi yaratarak hem cildinizi daha pürüzsüz ve gergin bir hale getiriyor hem de ısıdan etkilenen kolajen liflerinin tekrar aktif hale gelmesini sağlayarak bölgeyi sıkılaştırıyor. Bu sayede ciltte yeniden yapılanma başlıyor. Özellikle Ultrashape ile birlikte uygulandığında tek seansta bile ölçülerde belirgin değişiklikler olmakla birlikte selülit tedavisi için en etkili tedavi protokolü kabul ediliyor. 

3- Çatlak Tedavİsİ

Hamilelik süresince cildin gerilip doğumdan sonra gevşemesi çatlak oluşumunun en çok görüldüğü durumdur. Bunun haricinde düzensiz kilo alıp verme ve yoğun spor yapma durumlarında da ortaya çıkabilen bu problem farklı bir çok yöntem ile tedavi edilmektedir. Hangi yöntemin sizin için en uygunu olduğu bu işte uzmanlaşmış bir doktor tarafından belirlenir ve en etkili çözüm uygulanır.

4- Lenf Drenaj

Lenf drenaj vücuttaki kan dolaşımını hızlandırmak, şişkinliği ve ödemi daha hızlı atmak amacı ile girilebilen, tek seansı yaklaşık 30 dakika süren bir mekanik masaj sistemidir. Şişen ve ısınan bir kıyafet giydirilerek uygulanan bu işlem özellikle VelaShape ve UltraShape ile birlikte uygulandığında, patlatılan yağ hücrelerinin kalıntılarının da atımını hızlandırdığından bu pakete dahil edilmiştir. .

İşlemler hakkında daha detaylı bilgilgi için www.Clinic-Up.com

Kampanya Katılım Formu

* gerekli alanlar()
(###) ###-####

/ /
( dd / mm / yyyy )

Kullanım Koşulları ve Şartlarını okudumKAMPANYA BİLGİLERİ

Alınan kod 1 sene içerisinde kullanılabilir. Kampanyadan MikaDecor müşterisi olmayan, formu dolduran herkes faydalanabilir. İşlemin ücreti size uygulanacak prosedürler ile belirleneceğinden öncesinde (ücretsiz) doktor konsültasyonuna girmedikçe fiyat bilgisi verilemez. Yapılacak işlemlerde doktor değişiklikler yapabilir. MikaDecor ve ClinicUp kampanya şartlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Formu doldurmak şarttır. Sadece kod ile indirim hakkı alınamaz. Bu kampanya başka herhangi bir indirim veya kampanya ile birleştirilemez. İşlemlerin yarıda bırakılması durumunda para iadesi yapılmaz.