İSTEDİĞİNİZ MODEL VE ÖLÇÜLERDE BEBEK VE ÇOCUK ODALARI

sınırsız tasarımlar, keyifli odalar

neden mİka decor?

MikaDecor olarak tam 38 yıldır bebek ve çocuk mobilyası üretiyoruz. Yataklarımızda büyüyen çocukların çocuklarının odalarını yapma mutluluğuna ulaşırken, ileriye dönük en büyük amacımız ilk başladığımız heyecan ve sevgiye eklenen yeni teknolojik imkanlarla kalite seviyemizi hep yukarı çekmek, aramıza katılan yeni bireylerin ilk yaşam alanlarında mutlu ve güvende olmalarını sağlamaktır.

ODANIZIN ÖLÇÜSÜNÜ ALALIM

Mobilyanızın modeline karar verdikten sonra odanıza gelip ölçsünü alıyoruz. Bir takım elbise dikimi hassasiyetinde alınan ölçüler iç mimarımıza iletiliyor.

İÇ MİMARLARIMIZ TASARLASIN

Sadece sizin odanıza özel detaylarla süslenmiş mobilyanız iç mimarımız tarafından tasarlanıp odanızın yerleşimi kağıt üzerinde bitiriliyor.

atölyelerİmizde üretelİm

Mobilyanız 40 yıldır aynı kalitede çalışan atölyemizde avrupa standartları tarafından onaylanmış çevre dostu malzemeler ile üretiliyor.

EVİNİZDE MONTAJINI YAPALIM

Mobilyanızı evinize gelip kuruyoruz. Kurulum için hiç bir ücret talebimiz olmuyor.

hakkımızda

Mika Decor, bebek ve çocuk mobilyası üzerine, mevcut olan en kaliteli malzemeleri kullanarak sade, kullanışlı, zamana meydan okuyan ve modern tasarımlara sahip ürünler üretmeyi hedefleyen bir firmadır. 1989 yılında Le Ca adı ile başladığımız bu yolda 40 yılı aşkın süredir bütün müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık. Zaman içerisinde değişen müşteri talepleri ile biz de kendimizi değiştirdik. Eskiden farklı olarak, mevcut ürünlerinin dışında odaların ölçülerine göre üretilen mobilya ve aksesuarlar işimizin en büyük parçası oldu. Sizleri bu geniş dünyayı keşfetmek ve hayallerinizi birlikte gerçekleştirmek için yeni showroom’umuza bekliyoruz.

 

SADECE sİZE özel

Seçimlerimiz kişiliğimizi yansıtır. Satın alınan her obje, giydiğiniz kıyafetiniz, dinlediğiniz müzik, yaşam tarzınız size özeldir. Bu mantıkla biz MikaDecor’da bebeğiniz ve çocuğunuz için de ona özel, onu temsil eden tasarımlar yaratmayı hedefliyoruz. Her tasarıma sıfırdan başlayıp beraber geliştirdiğimiz tüm ürünler size özel olarak tasarlanıyor. Renkler, desenler, şekiller sonsuz seçenekler arasından size özel seçilip çeşitli kombinasyonlar ile tam olarak sizin ve çocuğunuzun kişiliğini yansıtıyor. Ve sonuç olarak ortaya sizden başka kimsenin sahip olmadığı bir hikaye çıkıyor. Küçüğünüze de bu hikayeyi yaşamak kalıyor.

BLOĞUMUZDAN

gelİn tanışalım

pazartesİ-CUMARTESİ

10:00 -19:00

pazar

13:00 – 18:00

İletİşİm

telefon

Tel: (0216) 3636054

Fax: (0216) 3636079

e-posta

info@mikadecor.com

Adres

Feneryolu Mah. Bağdat Cad. Selçuk Sindal Sok. No: 3/1 34724  Kadıköy / İSTANBUL